19/07/2024,   vārda dienas:   Digna, Jautrite, Kamila

 

Capital FM 94.9

www.capitalfm.lv

 

Tālrunis ēterā: 67 860 101, e-pasts: eters@capitalfm.lv

Tālrunis ofisā: 67 860 106, e-pasts: radio@capitalfm.lv

Radio CAPITAL FM 94,9 ir mūsdienīgs, stilīgs interaktīvs radio, kas iepazīstina ar pasaules aktuālo un jaunāko populāro mūziku, to papildina ar aizvadīto gadu lielāko grāvēju izlasi un kvalitatīvāko no Latvijas popmūzikas devuma.
Capital FM veidotāji ir profesionāļi ar vairāk kā 15 gadu pieredzi radio biznesā. Atjaunotjā Capital FM programmas konceptā ētera talantu vidū ir Latvijā pazistami programmu vadītāji, mūziķi, DJ un mākslinieki- Markus Riva, Liene Brikovska, Liene Bērziņa, Toms Barons Lūķis, Mārtiņš Ruskis, DJ Gustavito uc. Capital FM programmas direktors ir Jānis Mellēns.
Capital FM piedāvā klausītājiem atraktivu rīta humora programmu “Kapitāls rīts” , jaunāko un aktuālāko informāciju ikdienas ziņu izlaidumos un speciālajos ziņu blokos, veidojot tos atbilstoši tēmām, kas visvairāk interesē mūsdienīgu cilvēku. Mūzika, sports, kino, mode, tehnoloģiskas inovācijas un zinātniski atklājumi, auto jaunumi uc. tematika rod vietu Capital FM ikdienas speciālo ziņu izlaidumos
Interaktivitātes jomā Capital FM dod klausītājiem iespējas pašiem ietekmēt programmas muzikālās prioritātes un dziesmu izvēli , komunicējot ar programmu veidotājiem visos iespējamos veidos – rakstot e-pastus un zvanot uz ētera studiju, pasūtot dziesmas programmā „Sveicienu stunda ar Lieni Brikovsku”. Komunicēt ar radio programmas veidotājiem iespējams arī caur populārajiem socialājiem tīkliem Facebook.com, Draugiem.lv, Twitter.com

Klausītājs

Capital FM mērķis ir būt pozitīvi domājoša, dinamiska, ekonomiski aktīva cilvēka dzīves sastāvdaļai. Mēs piedāvājam radio programmu galvenokārt klausītājiem vecumā no 18-40 gadiem, kā arī citu vecuma grupu cilvēkiem, kuru vēlme pēc dzīves ritmam atbilstoša skaņu celiņa nav palikusi pagātnē. Tiem, kam ikdienā ir nepieciešama jaunākā informācija par notikumiem Latvijā un pasaulē; kuri vēlas sekot visas pasaules populārās mūzikas aktualitātēm. Capital FM klausītāji ir cilvēki, kuri novērtē izkopta stila nozīmi savā dzīvē un iedvesmojas no jaunām un pozitīvām vērtībām.

Ko spēlējam

Pateicoties Capital FM radošajam komandai un veiksmīgai sadarbībai ar neatkarīgajiem producentiem, klausītāju uzmanībai tiek piedāvāti ikdienas muzikāli informatīvie šovi ar visā Latvijā pazīstamām ētera personībām, muzikāli autorraidījumi savienojumā ar aktuālo pasaules un Latvijas hitu virkni, veidojot Latvijas radio tirgū savu īpašu un svaigu skanējumu.
Piektdienas un sestdienas vakaros radio Capital FM veido ekskluzīvas tiešraides no Rīgas vadošajiem naktsklubiem ar pasaules un Latvijas labāko klubu DJ uzstāšanos, piedāvā iespēju izjust pilsētas nakts dzīves pulsu.

Capital FM – Tava dzīvesstila radio!

www.capitalfm.lv

Capital FM

Reklāma: Kaukukalns | aliekspress | Līvu akvaparks |Russian radio |


© Visi radio online 2009-2016 - Labākās online radio stacijas no Latvijas!