04/12/2021,   vārda dienas:   Baiba, Barba, Barbara

 

Radio Oira Folk

Latvijas Folka Radio OIRA ir tapis sadarbībā ar Kultūras Menedžmenta centru “Lauska” un Latvijas Kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu.

Šī ir interneta radiostacija, kas klausāma www.radiooira.lv mājas lapā. Lappuses angļu versijas adrese ir www.folkradio.lv.

Ideju par radio izveidi radīja folkmūzikas entuziasts un bijušais folkroka grupas “Laimas Muzykanti” ģitārists Edgars Skrāģis pagājušā gada pavasarī. Līdz šim radio skanēja testa režīmā, tika sakārtoti jautājumi, kas saistīti ar raidīšanu internetā un citiem tehniskiem jautājumiem, izveidota mājas lapa un kopš 2007. gada 01. februāra Radio OIRA ir oficiāli klausāms šeit – www.radioooira.lv.

Šis projekts ir veidots kā alternatīva un unikāla iespēja klausīties latviešu, latgaļu, sēļu, līvu mūziku, kā arī ārzemēs dzīvojošo tautiešu spēlēto folk mūziku, gan tās tradicionālajā izpausmē, gan visdažādākajās interpretācijās. Radio centīsies arī informēt klausītājus par aktuālo folk mūzikā, gaidāmajiem folkloras pasākumiem un notikumiem.

Radio OIRA raidlaiks ir 24 stundas diennaktī. Tas ir klausāms jebkurā vietā uz zemeslodes, kur vien pieejams internets ar datu straumēšanas iespēju, web radio uztvērējs vai dators un skaņas karte. Šobrīd radio ir iespējams klausīties ar Windows Media Player palīdzību 128Kbps un 64kbps kvalitatēs, ar Real Player un Winamp palīdzību 128Kbps kvalitātē. Formātus un kvalitātes (bitrate) ir paredzēts pilnveidot, radot iespēju klausities radiostaciju ar savam datoram piemērotāko programmatūru un interneta pieslēgumam atbilstošā kvalitātē.

Projekts ir realizēts un tiek uzturēts pateicoties mūsu neaizstājamajai komandai: Jurim un Dainai Zalāniem un Kultūras Menedžmenta centram “Lauska”, mājas lapas dizaina veidotājam un lapas uzturētājam Krišam Abenam no Abens.se WEB-dizaina kompānijas Stokholmā, Kristīnei Liniņai un Elīnai Kalvai, kuras rūpējas par aktuālo informāciju mājas lapas sadaļās, visām folkmūzikas grupām, etnogrāfiskajiem ansambļiem un folkloras kopām, kas palīdzējušas savākt muzikālo materiālu, kā arī mūsu klausītājiem, kas uzticīgi klausās mūs un ar savam idejām palīdz veidot un attīstīt radiostaciju.

Latvijas Folka Radio “OIRA” labprāt aicina savā komandā jaunus cilvēkus, kuriem ir vēlēšanās, idejas un entuziasms piedalīties Radio OIRA attīstībā, veidojot jaunus raidījumus, intervējot grupas un izpildītājus. Sūtiet mums savus pieteikumus, idejas un priekšlikumus!

Radio Oira ir:

Radio Oira vadītājs
Edgars Skrāģis
e-pasts: edgars[at]radiooira.lv
Tālr.: +371 29547890

http://www.folkradio.lv/

Oira Folk

Reklāma: Tune86 | aliekspress | Līvu akvaparks |Russian radio | vb+ | Radio Mirchi | AllFM Online radio


© Visi radio online 2009-2016 - Labākās online radio stacijas no Latvijas!